Pricekajte trenutak.
BHTelecom riješava problem sa vanjskim linkom.Moguce poteškoce prilikom surfanja.
-TM87 - Breza-
English French German Greek Italian Polish Russian Spanish Turkish

Postavi na FaceBook
Željezničar protutnjao Brezom ! Štampa

U prijateljskoj utakmici igranoj danas u Brezi, fudbaleri Željezničara savladali su domaću ekipu Rudara rezultatom 2:1. Strijelci za goste bili su Gančev i Spahić za domacina Bazdarević.

Nakon sadržajnijeg prvog poluvremena, Željezničar je vodio. Strijelci su bili Goran Gančev i Bajro Spahić za Rudar Adnan Bazdarević iz sjajno izvedenog kornera. Iako su primili gol u ranoj fazi susreta, ''plavi'' su bolje stajali na terenu i u ofanzivnoj igru su kreirali nekoliko dobrih prilika. Najbolju je propustio Srđan Stanić. Treba istaći da je konačno zaigrao i Edin Višća koji se oporavio od povrede, te crveni karton Damira Rovčanina na samom početku utakmice.

U drugom poluvremenu je opao tempo igre. Najviše se igralo na sredini terena a priliku su dobili i svi igrači sa klupe. Izrazitih prilika nije bilo pa su ''plavi'' rutinski upisali još jednu pobjedu.