Pricekajte trenutak.
BHTelecom riješava problem sa vanjskim linkom.Moguce poteškoce prilikom surfanja.
-TM87 - Breza-
English French German Greek Italian Polish Russian Spanish Turkish

Postavi na FaceBook
Izvjestaj: Olimpik-Zeljo 0:2 Štampa

Zeljo u svojoj prvoj ligaskoj utakmici kao gost na Kosevu je bio bolji od domaceg "Olimpika". Rezultat je glasio 0-2.

Igralo se pretezno na sredini terena, ali je Zeljo dosao u vodstvo vec u 13. minuti. Zeba je izveo skraceni korner s desne strane,Radovanovic glavom loptu salje u mrezu nemocnom golmanu Olimpika za 0:1.

Drugi koji se upisao u listu strijelaca na ovoj utakmici je Rovcanin koji je u 80. minuti, samo cetiri minute nakon sto je zamijenio Zebu, iskoristio penal koji je skrivio protivnicki igrac. Bilo je to i konacnih 2:0, cime je Zeljo upisao prvu "tricu" u novoj sezoni za vrh tabele sa najboljom gol razlikom.
Domaci tim se pokazao kao dostojan protivnik te su u par navrata opasno ugrozili gol Sehica koji je danas bio na visini zadatka.

U svemu mozemo biti puno vise zadovoljniji sa rezultatom nego sa igrom "Plavih". Naravno, tek je liga startovala pa je za ocekivati poboljsanje forme. Naredni ispit je vec u Nedjelju kada ce Zeljo u Dolini Cupova ugostiti Zvijezdu iz Gradacca.

Za Zelju su nastupili:  Sehic, Colic, Radovanovic, Mesic, Bogicevic, Svraka, Savic, Beslija, Visca /od 88. Perak/, Zeba /od 76. Rovcanin/, Popovic.